3 Bed Semi-Detached House in Mijas w Mijas, Dom w zabudowie bliźniaczej
Dom w zabudowie bliźniaczej

Domy Pine Valley na sprzedaż w Mijas Costa

Pine Valley to ekskluzywne wille położone przy polu golfowym El Chaparral w Mijas Costa. Projekt składa się z 20 unikalnych domów, które zapewniają prywatność, komfort i zrównoważony rozwój. Wille charakteryzują się wysokim standardem wykonania, eleganckim wykończeniem i certyfikatami jakości. Każda willa posiada garaż, prywatny basen oraz widok na pole golfowe i Morze Śródziemne.

€1.324.000 - €1.479.000
3-4
Sypialnie
3
Łazienki
189 m²
Powierzchnia
Od €1.324.000
Cena od
3,8 km
Dystans do plaży
W trakcie budowy
Status budowy

Analiza projektu

Lokalizacja

Położenie Pine Valley zapewnia łatwy dostęp do otoczenia. Kompleks znajduje się blisko plaży i udogodnień miejskich, co pozwala na codzienne korzystanie z uroków Costa del Sol. Odległość od lotniska w Maladze wynosi 24 km, co ułatwia podróżowanie.

Układ

Pine Valley to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego domu. Przestronne wnętrza, liczne sypialnie i łazienki oraz otwarte kuchnie zapewniają wygodę na co dzień. Prywatny taras, ogród i basen to dodatkowe atuty, które umilą czas spędzany na świeżym powietrzu.

Status projektu

Pine Valley jest w trakcie budowy, a planowane oddanie do użytku to trzeci kwartał 2027 roku. Jest to okazja, aby stać się właścicielem nowoczesnej willi, wykończonej z dbałością o każdy detal. Na etapie budowy istnieje możliwość personalizacji niektórych elementów wykończenia.

Ważne uwagi

Należy wziąć pod uwagę, że ze względu na lokalizację, poruszanie się bez samochodu może być utrudnione. Odległość do plaży wynosi około 1 km, co może wymagać dojazdu. Projekt Pine Valley koncentruje się na luksusowych willach, więc nie oferuje apartamentów.

Styl życia i okolica

Pine Valley to propozycja dla osób, które cenią sobie luksus i komfort. Jeśli szuka Pan/Pani domu w spokojnej okolicy, z dostępem do golfa i blisko plaży, to Pine Valley może być idealnym wyborem. To również dobra opcja dla osób, które planują przeprowadzkę na Costa del Sol i szukają miejsca, gdzie mogą cieszyć się słońcem przez cały rok. Jeśli ceni Pan/Pani prywatność i wysoki standard wykończenia, to Pine Valley spełni Pana/Pani oczekiwania. Dodatkowo, możliwość personalizacji wykończenia to szansa na stworzenie domu idealnie dopasowanego do Pana/Pani gustu.

Jakość i wykończenie

Wille w Pine Valley charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. Fundamenty wykonane są z żelbetu zbrojonego zgodnie z normami budowlanymi. Ściany zewnętrzne to dwuwarstwowa konstrukcja z izolacją termiczną i akustyczną. Wnętrza wykończone są gresami porcelanowymi wielkoformatowymi, a łazienki wyposażone w armaturę marki LAUFEN i HANSGROHE. Dostępna jest personalizacja wykończenia, co pozwala na dopasowanie wnętrza do indywidualnych preferencji. Tarasy są zabezpieczone przed wilgocią, a balustrady wykonane z bezpiecznego szkła.

Okolica i styl życia

Cena i dostępność

Ceny willi w Pine Valley zaczynają się od 1 100 000 €. Dostępne są różne konfiguracje i metraże, co pozwala na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Warto skontaktować się z biurem sprzedaży, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dostępnych willi i warunków zakupu.

€1.324.000
Cena od
3-4
Sypialnie
3
Łazienki

Okolica i styl życia

Pine Valley to miejsce, gdzie można cieszyć się spokojem i komfortem. Poranna kawa na tarasie z widokiem na pole golfowe, popołudniowa kąpiel w basenie, a wieczorem spacer po plaży, to tylko niektóre z możliwości, jakie oferuje ta lokalizacja. Bliskość sklepów, restauracji i szkół ułatwia codzienne życie, a dogodny dojazd do lotniska sprawia, że podróżowanie jest proste i wygodne. Położenie pomiędzy Marbellą i Malagą zapewnia dostęp do atrakcji obu miast.

Lokalizacja i okolica: Mijas

Okolica i dojazd

Pine Valley znajduje się w dogodnej lokalizacji, która łączy w sobie spokój i bliskość natury z dostępem do udogodnień miejskich. W okolicy znajdują się liczne restauracje, apteki i kawiarnie. Bliskość szkół i centrów zdrowia ułatwia codzienne życie rodzinom z dziećmi. Dojazd do lotniska w Maladze zajmuje około 25 minut, co jest dużym udogodnieniem dla osób często podróżujących. Pobliskie pola golfowe to raj dla miłośników tego sportu.

Mapa i lokalizacja

Mapa przedstawia lokalizację Pine Valley w Mijas Costa. Widoczne są pobliskie plaże, pola golfowe i udogodnienia miejskie.

Alt text: Panoramic view of a mountainous landscape with a small town below.
Przewodnik po okolicy: La Cala de Mijas Mijas

Dojazd i udogodnienia

Playa de los Boliches 3,8 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 18 km
Gibraltar (GIB) 78 km
Fuengirola 3,6 km
Carvajal 5,1 km

Pine Valley oferuje dogodny dostęp do licznych udogodnień. Najbliższa plaża, Playa de Las Doradas, znajduje się w odległości 645 metrów. Lotnisko w Maladze oddalone jest o 24 km. W pobliżu znajdują się supermarkety (576 m), szpitale (13 km), apteki (957 m) i pola golfowe (El Chaparral Golf Club - 768 m). Dostęp do stacji ładowania pojazdów elektrycznych (3.9 km) to dodatkowy atut dla osób posiadających samochody elektryczne.

Źródło: CTAN, Overpass/OSM

Natura i klimat

3886
Godziny słońca
4
Sezon kąpielowy (mies.)
106m
Wysokość n.p.m.
17.9°C
Średnia temperatura
2.7%
Nachylenie do plaży

Mijas charakteryzuje się śródziemnomorskim klimatem z łagodnymi zimami i ciepłymi latami. Średnia roczna temperatura wynosi 17.9°C. Liczba godzin słonecznych w ciągu roku to 3886, co zapewnia dużo światła i ciepła przez cały rok. Sezon kąpielowy trwa około 4 miesiące, kiedy temperatura wody przekracza 20°C. Położenie na wysokości 112 m n.p.m. zapewnia świeże powietrze i widoki na okolicę.

Źródło: Open-Meteo

Plaże i rekreacja

Plaże i wybrzeże

  • Playa de los Boliches 3,8 km
  • Playa de San Francisco 3,8 km
  • Playa Torreblanca-Carvajal 4,1 km
  • Playa de Santa Amalia 4,2 km
  • Playa del Castillo 4,6 km
  • Calahonda (Riviera) Blue Flag

Pola golfowe

  • Campo Los Lagos 2,2 km
  • Campo Los Olivos 2,4 km
  • Cerrado del Aguila Golf 4,6 km
  • Santana Golf & Country Club 5 km

W okolicy Pine Valley znajduje się kilka plaż oznaczonych Błękitną Flagą, co świadczy o ich wysokiej jakości i czystości. Miłośnicy golfa mają do dyspozycji liczne pola golfowe, takie jak El Chaparral Golf Club i Cerrado del Aguila Golf. W okolicy znajdują się również centra sportowe i kluby tenisowe. Liczne lokalne festiwale i wydarzenia kulturalne zapewniają rozrywkę przez cały rok.

Źródło: Overpass/OSM, Junta de Andalucía

Położenie w regionie

Pine Valley położone jest w strategicznej lokalizacji pomiędzy Marbellą a Malagą, co zapewnia łatwy dostęp do atrakcji obu miast. Mijas to urokliwe miasteczko, które łączy w sobie tradycyjny andaluzyjski klimat z nowoczesnymi udogodnieniami. Położenie blisko wybrzeża Costa del Sol sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie słońce, morze i aktywny tryb życia.

Szczegóły projektu

Projekt Pine Valley
Miasto Mijas
Region Costa del Sol
Cena od €1.324.000
Sypialnie 3 - 4
Łazienki 3
Powierzchnia 189 m²
Cena za m² €7.005 / m²
Działka 44 m²
Powierzchnia Costa del Sol
Taras 57 - 103 m²
Parking Tak
Ogród Tak
Basen Tak
Zakończenie Q3 2027
Numer katastralny 0521136UF5402S0001UR
Charakterystyka energetyczna B
Opublikowano 2026-05-11

Ref: CS686198

Podsumowanie

  • Ekskluzywne wille przy polu golfowym El Chaparral
  • Prywatny basen i widok na morze
  • Wysoki standard wykończenia i możliwość personalizacji
  • Dogodna lokalizacja blisko plaży i udogodnień
  • Strategiczne położenie pomiędzy Marbellą a Malagą

Porównanie regionalne

Porównując Pine Valley z innymi projektami w okolicy, takimi jak Elysea Suites, Evergreen Homes i Soleia Living, można zauważyć, że Pine Valley oferuje wyższy standard wykończenia i większą prywatność. Elysea Suites i Evergreen Homes są dostępne w niższej cenie, ale oferują mniejsze powierzchnie i mniej udogodnień. Soleia Living to również luksusowy projekt, ale położony w innej lokalizacji. Pine Valley wyróżnia się strategicznym położeniem pomiędzy Marbellą a Malagą oraz bliskością pola golfowego El Chaparral.

Często zadawane pytania O projekcie Pine Valley

Czy potrzebuję samochodu, mieszkając w Pine Valley?
Ze względu na lokalizację i odległość od niektórych udogodnień, posiadanie samochodu jest zalecane.
Jak daleko jest od Pine Valley do najbliższego lotniska?
Lotnisko w Maladze (AGP) znajduje się w odległości 24 km.
Jakie materiały zostały użyte do budowy willi w Pine Valley?
Wille zbudowane są z żelbetu zbrojonego, z dwuwarstwową konstrukcją ścian zewnętrznych z izolacją termiczną i akustyczną.